Náramok IGET FIT F2 BLACK

Náramok IGET FIT F2 BLACK

Cena
32,00 €

Náramok IGET FIT F2 BLACK

Popis produktu
Buďte v kondícii s fitness náramkom iget FIT F2. Pohodlne sa nosia, má hmotnosť len 25 gramov a s krytím IP68 sa nebojí prachu ani vody. Hodí sa na beh, bicykel, chôdzu i plávanie, pri ktorých zmeria všetky dôležité parametre ako je váš tep, vzdialenosť, spálené kalórie či počet krokov. Tie potom môžete pomocou aplikácie vyhodnotiť a posunúť svoje limity zase o kus ďalej. Fitness náramok iget FIT F2 je perfektný pomocník pre monitorovanie parametrov ako je počet krokov, urazená vzdialenosť, tep či počet spálených kalórií. Vyberať môžete z piatich režimov podľa typu pohybu, medzi ktorými je chôdza, beh, pešia turistika, ale aj bicykel či plávanie. Ak to myslíte s tréningom vážne a vediete si tréningový denník napríklad prostredníctvom portálu STRAVA alebo Google Fit, budete nadšení z možnosti zdieľania nameraných hodnôt na daných portáloch. Vďaka tomu môžete sledovať dlhodobý vývoj vašej fyzickej kondície a porovnať, ako veľmi sa zlepšujete.

Chôdza je pre človeka najprirodzenejším pohybom, ktorý by sme nemali zanedbávať, a za deň by sme mali urobiť aspoň 6 000 krokov. Pri súčasnom sedavom spôsobe života to ale môže byť občas problém. Zmerajte si, ako ste na tom s náramkom iget FIT F2. Poctivo zaznamená každý váš krok a bude vás motivovať k pravidelnej prechádzke. Vzhľadom k tomu, že je náramok určený na šport, je vybavený odolným krytím IP68. To znamená, že odolá prachu i vode, preto sa s ním nemusíte báť ani plávanie. Okrem výdrže pri záťaži vydrží aj jeho batérie. Tá má kapacitu 90 mAh, vďaka ktorej náramok bežia až 14 dní v kuse, a pritom je so svojimi 25 g ľahký ako pierko. Meranie tepovej frekvencie je veľmi užitočné pre posunutie vašu výkonosti aj pre chudnutie. Náramok iget FIT F2 to s prehľadom zvláda ako na suchu, tak vo vode a bez nutnosti nosenia nepríjemného hrudného pásu. Svoju tepovku môžete počas tréningu sledovať priamo na náramku, alebo na telefóne prostredníctvom aplikácie. Premýšľate, prečo sa niekedy prebúdzate ako znovuzrodení a niekedy zase ako zmlátenie? Skúste si s iget FIT F2 zmerať kvalitu svojho spánku. V mobilnej aplikácii vám poskytne údaje o dĺžke jednotlivých fáz spánku (hlboký, ľahký spánok, prebudenie), z ktorých potom môžete zistiť, v čom je príčina.

Všetky namerané parametre z tréningu si môžete zobraziť na samotnom náramku vďaka 0,96 "displeji (160 x 80 px). Náramok možno tiež spárovať s mobilným telefónom, takže potom môžete prezerať nové upozornenia z aplikácií ako je Facebook, WhatsApp, Vıber či Skype. Po ich prečítaní sa samy zmažú a zostanú len v telefóne. Okrem toho náramok slúži aj ako klasické hodinky, pretože ukazuje aktuálny čas. Majte aktuálny prehľad, aké je zrovna počasie. V mobilnej aplikácii nastavíte miesto, kde sa nachádzate a po synchronizácii s náramkom budete mať aktuálnu predpoveď počasia doslova stále pri ruke. Aby ste si náramok iget FIT F2 mohli užívať naplno, je potrebné ho spárovať s aplikáciou iget GO. Tá ponúka nielen prehľad všetkých športových aktivít a nameraných hodnôt, ale vďaka nej tiež môžete náramok nastaviť podľa potrieb, pripojiť na Cloud pre zálohu dát alebo online aktualizovať jeho firmvér. Aplikácia tiež umožňuje prezerať a vyhodnocovať vaše športové aktivity alebo ich zdieľať s ďalšími portálmi ako je už spomínaná STRAVA pod.

Ako už bolo spomenuté, náramok dokáže monitorovať váš športový výkon, ale tiež vás môže na všeličo upozorniť. Vďaka špeciálnym funkciám vám dá signál, napríklad keď už moc dlho sedíte pri počítači alebo ste sa dlho nenapili. Pomocou aplikácie potom môžete náramok vysledovať, keď sa niekam zatúla, alebo nastaviť až 5 rozdielnych notifikácií, ktoré vás v nastavený čas pomocou zvuku a vibrácií upozorní. Svoj náramok iget FIT F2 môžete spárovať so svojím telefónom pomocou technológie Bluetooth 4.0. Je to pohodlný, rýchly a hlavne bezdrôtový spôsob, ako obe zariadenia synchronizovať a prenášať medzi nimi namerané dáta. Všetky namerané údaje sú len orientačné a nemožno ich použiť na lekárske účely.

Vlastnosti:

- Jazyk: CZ, SK, DE, EN, PL, HU
- Procesor: Nordic Nrf51822
- Pamäť RAM: 16 KB
- Pamäť interná: 256 KB
- Displej: 0,96 "LCD
- Rozlíšenie: 160 x 80 px
- Ovládanie: Dotykové
- Bluetooth 4.0: Áno
- GPS: Nie
- Farba hodiniek: Čierna
- Farba pásky: Čierna
- Materiál pásky: Silikón
- Batéria: 90 mAh
- Doba prevádzky: až 14 dní bežnej prevádzky
- Produktové označenie: iget FIT F2 Black
- Rozmer produktu: 250 x 20 x 18 mm
- Hmotnosť výrobku: 25 g
- Rozmer balenia: 85 x 30 x 140 mm
- Hmotnosť balenia: 75 g

Obsah balenia:

- 1x Náramok iget FIT F2
- 1x USB nabíjačka
- 1x Užívateľský manuál v CZ / SK / DE / EN / PL / HU
Komentáre môžu pridávať iba registrovaní používatelia. Prosím najprv sa prihláste.
 
Powered by Phoca Cart